Компанія "Юніверсал Фіш Компані" відсвяткувала 22-річчя

неділя, 03 червня 2018, 22:04
2399
День народження компанії UFC завжди співпадає зі святом відкриття футбольного турніру до Дня захисту дітей.
 
І ці свята вже стали знаковими подіями не лише для співробітників UFC, а й для багатьох мешканців міста. Адже вже традиційно, разом з урочистим відкриттям футбольного турніру на святі проводиться танцювально-спортивний профлеш конкурс всіх навчальних закладів міста. А це завжди кілька тисяч учнів, вчителів, батьків та інших глядачів.
 
2 червня 2018 року ці два свята проводилися на стадіоні “Локомотив” селища Куп’янськ-Вузловий. Питання яке куп’янчани найчастіше задавали організаторам: “Чому не на Ківшарівці?” Вкотре відповідаю: минулого року батьки учнів гімназії №3, переможця минулорічного Профлеш-конкурсу, просили провести подібне свято і в селищі залізничників. Це було визначальним чинником. Після перемовин з начальником Куп’янської дирекції залізничних перевезень регіональної філії “Південна залізниця” Анатолієм Єгоровим, рішення про це прийняв голова правління UFC Олег Лущик.
 
Спочатку на стадіоні з’явилися працівники компанії UFC, які приїхали до Куп’янська з усіх структурних підрозділів зі Львова, Вінниці, Дніпра, Одеси і Києва. Приїхали своєрідним “чартерним” потягом Київ – Куп’янськ.

Голова правління компанії UFC Олег Лущик оголосив про відкриття святкових заходів на честь Дня народження компанії і урочистого відкриття футбольного турніру до Дня захисту дітей.

Спеціальним подарунком від компанії UFC став виступ музичного гурту ONUKA.

 
«Юніверсал Фіш Компані» є найбільшим оператором на рибному ринку України, надає широкий спектр послуг: імпорт, переробка, реалізація рибної продукції на внутрішньому ринку та експортні поставки готової рибної продукції за межі України. Також Компанія є власником великого холодильного логістичного комплексу з переробки та зберігання замороженої та охолодженої продукції.
 
Успіхи «Юніверсал Фіш Компані» обумовлені увагою до своїх партнерів і виконанням усіх своїх зобов'язань. Завдяки нашому відповідальному ставленню, ми завоювали відданість наших партнерів, ми прислухаємося до їхніх потреб, удосконалюючи свій бізнес, допомагаємо поліпшити і їх бізнес також. «Юніверсал Фіш Компані» має можливість виробляти рибу і морепродукти згідно з вимогами клієнта (Private Label), ми готові до будь-яких варіантів взаємовигідних ділових відносин.
 
З 2014 року «Юніверсал Фіш Компані» стала офіційним гравцем на світовому рибному ринку, здійснивши свої перші експортні поставки. Готова продукція власного виробництва була високо оцінена в країнах ЄС, де високі вимоги до якості продуктів харчування.
 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин