ТМ "Norven" - офіційний спонсор футбольного клубу "Металіст 1925"

четвер, 28 вересня 2017, 20:07
1223

ФК "Металіст 1925" та бренд "Norven" уклали договір про співпрацю, згідно з яким логотип компанії протягом усього сезону розташується на ігровій формі футболістів.

Варто відзначити, що ТМ "Norven" вперше стала спонсором професійної команди і розширює масштаб партнерської діяльності щодо футбольних клубів.

"Norven" є торговою маркою компанії Universal Fish Company, яка протягом 15-ти років бере участь у розвитку спорту, тим самим демонструючи активну соціальну позицію.

З 2003-го року група компаній UFC є Генеральним спонсором дитячого футбольного клубу "Мрія", а Президент клубу Олег Дмитрович Лущик - Головою Правління ТОВ "Юніверсал Фіш Компані".

"Юніверсал Фіш Компані" є найбільшим оператором на рибному ринку України, надає широкий спектр послуг: імпорт, переробка, реалізація рибної продукції на внутрішньому ринку і експортні поставки готової рибної продукції за межі України.

"Юніверсал Фіш Компані" є однією з найпрогресивніших компаній України, що динамічно розвивається і вважає своїм обов'язком брати участь у розвитку спорту.

 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин