Асоціація взяла участь у зустрічі з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом

понеділок, 04 червня 2018, 10:11
900
Уряд сумісно з ДФС пропонує бізнесу нову інформаційну систему e-Receipt, так званий електронний касовий чек.
 
Система передбачатиме реєстрацію в режимі on-line пристроїв (планшети, смарфони, пк). ПО може бути встановлено на будь-який дивайс, воно буде абсолютно безкоштовним і буде працювати цілодобово. Крім того, ПО просте у використанні, інтегровано з системами ДФС та надійно захищене.
 
Протягом 3 місяців ДФС буде напрацьовувати технічну сторону процесу. На першому етапі планують запустити пілотний проект і вже в самий найближчий час Уряд має намір винести відповідну постанову на розгляд. Попередньо урядовий комітет її підтримав.
 
За підрахунками Голови Держрегуляторної служби Ксенії Ляпіної, економія бізнесу в перший рік впровадження складе 2,5 млрд. гривень. Зараз касова техніка коштує 4-20 тисяч гривень, а обслуговування і ремонт обходяться мінімум в 200 гривень в місяць.
 
Генеральний директор Асоціації "Українських імпортерів риби та морепродуктів" Дмитро Загуменний підтримав впровадження запропонованої системи e-Receipt, оскільки вона допоможе в боротьбі з заниженнями митної вартості та з контрабандою. Як приклад навів досвід Фінляндії, де відповідальність за контрабанду, як за вбивство. У зв'язку з цим висловив думку про необхідність підняття питання посилення відповідальності за контрабанду в Україні, що було підтримано Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.
 
Інші представники профільних асоціацій також підтримали запровадження системи e-Receipt.
 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин