На початку листопада в Китаї пройде найбільша в Азії виставка морепродуктів

середа, 25 жовтня 2017, 17:53
930

Найбільша в Азії і одна з найбільших в світі міжнародна виставка морепродуктів і технологій обробки / переробки риби і морських продуктів China Fisheries & SeaFood Expo (CFSE) не випадково проходить в Китаї, так як саме Китай виробляє дві третини світового обсягу морепродуктів, а китайський ринок морської продукції - сьогодні найбільший, динамічний і перспективний в світі. Щороку експоненти CFSE укладають контракти на сотні мільйонів доларів.

В цьому році China Fisheries & SeaFood Expo 2017 пройде в Циндао з 1 по 3 листопада вже в 19-й раз і представить ще більше міжнародних павільйонів з усього світу (їх очікується понад 20, в т.ч. нові з Аргентини, Данії, Ірландії , Японії, Росії, Нової Зеландії, щоб задовольнити зростаючий в Китаї попит на імпортні морепродукти, які вважаються більш безпечними і якісними, ніж вітчизняні.

Профілі CFSE 2017: різні види риби і морепродуктів, делікатеси з рибних і морських продуктів, а також різноманітні послуги і технології для бурхливо розвивається галузі морепродуктів, включаючи переробку, зберігання та транспортування морепродуктів, ресторанне та торгівельне обладнання та інше.

У виставці планують взяти участь понад 1500 компаній з різних країн.


Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин