Український ринок морепродуктів: тенденції та нові можливості

середа, 03 березня 2021, 14:08
690
Асоціація "Українських імпортерів риби та морепродуктів", виступаючи інформаційним партнером, повідомляє про наступне.
 
17 березня 2021 року о 15:30 (за Києвом) відбудеться онлайн-семінар, організований Норвезько-Українською торгівельною палатою (NUCC) в партнерстві з Норвезькою радою з морепродуктів (Norwegian Seafood Council). Тема семінару - Український ринок морепродуктів: тенденції та нові можливості.
 
Перша сесія заходу буде присвячена динаміці та тенденціям двосторонньої торгівлі, а також українському споживчому ринку. На другій сесії члени NUCC, First Chair Legal і Norwegian Seafood Council, представлять і обговорять можливість перетворення України в центр переробки норвезьких морепродуктів.
 
З впровадженням PEM-конвенції (Пан-Євро-МЕД Конвенція) норвезькі морепродукти, перероблені в Україні, можуть підлягати тарифним преференціям при виході на ринок ЄС. Можливість, яку варто вивчити як українському, так і норвезькому бізнесу.
 
Запрошуємо українські рибні компанії (імпортерів, переробників, експортерів) для участі в онлайн-семінарі не тільки в якості слухачів, а й в якості спікерів. Розвиток українського ринку в ваших руках!
 
Приєднуйтесь до нас о 14:30 (час Осло) / 15:30 (час Києва) - 17 березня, щоб дізнатися про український ринок морепродуктів і його нові можливості.
Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами в мережі!
 
Посилання на захід - https://nucc.no/
Форма для реєстрації на семінар - form
 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин