Под Киевом открылся новый завод компании Universal Fish Company

вівторок, 18 липня 2017, 12:52
5770

2 червня 2017 року в с. Щасливе Київської області відбулось урочисте відкриття нового виробництва компанії Юніверсал Фіш Компани (UFC).
Запрошеними гостями урочистого заходу стали партнерами з Ісландії, Норвегії, Данії, США та Німеччини.

На сьогоднішній день виробництво UFC є одним з найбільших в українській рибній промисловості, його площа складає 4340 м². Виробництво відрізняється унікальними системами водоподготовки та повітряного очищення, що гарантує якість і безпеку продукції. Використовуються самі оптимальні з точки зору екологічності та енергозбереження системи опалення та кондиціонування, що підтверджується сертифікатами європейського зразка.

Оснащена передовими технологіями та першокласним устаткуванням виробництво забезпечує автоматизований процес обробки сировини. Таким чином, контакт людини з продуктом зведено до мінімуму.

Завод також має свою лабораторію, де кожна партія продукції перевіряється і проходить мікробіологічний та фізико-хімічний контроль, після чого отримує сертифікат якості.

Все це робить завод єдиним у своєму роді не тільки на території України, але й у країнах ближнього зарубіжжя.

На сьогоднішній день виробничі потужності підприємства дозволяють значно збільшити річну обсяг переробки сировини та випуск готової продукції.

Виробництво під Киевом - це стратегічне рішення, яке дозволило Universal Fish Company оптимізувати логістику, розширювати географію продаж та посилити позиції на міжнародному ринку.


Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин