Знайомство з продукцією під ТМ "Veladis"

понеділок, 09 квітня 2018, 19:09
7762
В 2014 році на прилавках українських магазинів з'явилась новинка – продукція під торговою маркою "Veladis".
 
Виведення на ринок власної ТМ стало важливим кроком та природним результатом стрімкого розвитку компанії Кліон Груп. Відправною точкою розвитку можна вважати 2009 рік. В цому році компанія придбала рибопереробний завод в Запоріжжі, і провела його масштабну реконструкцію і модернізацію. Були побудовані нові цехи, запущені кілька ліній з переробки і фасування риби і морепродуктів, налагоджено виробництво рибного фаршу. Новітнє обладнання, відточені виробничі процеси, штат, укомплектований висококласними фахівцями, і стабільно висока якість продукції, що випускається  все це призвело до ідеї створення нового бренду, в якому втілилися всі сильні сторони компанії. З іншого боку, до створення торгової марки "Veladis" підштовхував сам ринок, на якому існував явний попит на якісні і натуральні морепродукти і рибу. Саме турбота про якість, натуральності і, звичайно ж, смак лягла в основу ідеї бренду і знайшла своє відображення в його слогані – ТМ "Veladis": Натурально. Корисно. Смачно!
 
Варто відзначити, що продукція ТМ "Veladis" була тепло прийнята українськими покупцями. Відповіддю на зростаючий попит стало розширення асортименту. Зараз асортимент торгової марки налічує понад 80 найменувань і продовжує поповнюватись цікавими новинками. Зовсім недавно на полицях магазинів з'явились креветочні і ікорні пасти від ТМ "Veladis", незадовго до цього були представлені унікальні пресерви з товстолобиком, аналогів яким немає на українському ринку!
 
На сьогоднішній день асортимент торгової марки включає:
      - Більше 10 видів ікри пробійної і делікатесної ікри в соусах;
      - Ікру червону найвищого ґатунку;
      - Пресерви з добірного оселедця у вигляді філе і філе-шматочків, а також з інших видів риби;
      - Пресерви з морепродуктів в олії або розсолі;
      - Ніжні креветочні і ікорні пасти;
      - Рибне масло;
      - Заморожену рибу і морепродукти найвищої якості з усіх куточків світу;
      - Рибний фарш з лосося, хека або бичка, приготований за спеціальними рецептами.
 
Досягнення такого асортиментного різноманіття, при цьому утримуючи стабільно високий рівень якості кожного продукту, стало можливо завдяки безперервному вдосконаленню виробництва, а також співпраці тільки з найбільшими і надійними постачальниками з Європи і всього світу.
Одним з важливих принципів продуктової політики ТМ "Veladis" стала відмова від використання пластика в упаковці. Це не данина моді чи слідування європейським трендам, це в першу чергу турбота про споживача та дотримання шляху, який закладений в ідеї бренду, адже тільки скляна упаковка гарантує максимальну безпеку для споживача!
 
Зараз торговельна марка "Veladis" є свого роду «маяком» для споживачів, які цінують натуральність і якість. Цінова політика торгової марки досить лояльна, що важливо в поточній економічній ситуації. У пріоритетах розвитку торгової марки утримання доступних цін, амбітні плани щодо подальшого розширення і модернізації виробництва.
 
Хотілося б побажати успіху і подальшого процвітання для торгової марки ТМ "Veladis" домагатись поставлених цілей і продовжувати радувати нас якісними новинками!
 
До речі тепер ТМ "Veladis" стає ще ближче до своїх споживачів і запрошує стежити за новинами, брати участь в конкурсах і просто заряджатися позитивом на офіційних сторінках в Facebook і Instagram:
https://www.facebook.com/veladisua/
https://www.instagram.com/veladis.ua/
 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин