Анонс прес-конференції "Трансфер знань в індустрії морепродуктів"

вівторок, 10 квітня 2018, 15:34
1260
У вівторок, 17 квітня о 10.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція "Трансфер знань в індустрії морепродуктів: огляд рибного ринку України, дика риба Аляски і світові тренди".
 
Учасники:
Сі-Джей Джексон
Фуд-письменник зі світовим ім'ям, бренд-шеф, директор Billingsgate Seafood Training School в Лондоні.
Дмитро Загуменний
 Генеральний директор «Асоціації українських імпортерів риби і морепродуктів».
Двайт Вайлдер
 Аташе з питань сільського господарства посольства США в Україні.
Олександр Тарасевич
 фахівець сільськогосподарського відділу посольства​ США в Україні.
Ксенія Горовая
 Представник Інституту маркетингу морепродуктів Аляски - Alaska Seafood Marketing Institute (ASMI).
 
Про те, які тренди в індустрії морепродуктів будуть знаковими найближчим 10 років, як оцінити якість риби і на що звернути увагу при її покупці розповість Сі-Джей Джексон - фуд-письменник, бренд-шеф, директор Billingsgate Seafood Training School в Лондоні.
 
Огляд рибного ринку України зробить Дмитро Загуменний, генеральний директор «Асоціації українських імпортерів риби і морепродуктів». Також він розповість про обсяги імпорту риби в Україну, попиті на заморожену дику рибу, культурні особливості споживання морепродуктів в Україні.
 
Що значить дика риба Аляски для американця? Сільгосп-аташе, представники посольства США розкажуть про особливості споживання дикої риби в США. Також поділяться світовою статистикою по ринку морепродуктів.
 
Чим відрізняється дика риба від вирощеної на фермі і в чому її «Сила продукту» розповість Ксенія Горова, представник Інституту маркетингу морепродуктів Аляски - Alaska Seafood Marketing Institute (ASMI).
 
Акредитація ЗМІ за телефоном: 099 737 17 92, Катерина, zvereva.pr@gmail.com
 
Для довідки.
Сиджу Джексон
 фуд письменник зі світовим ім'ям, відома книгами про морепродуктах «Рибна Біблія Лейта» (Leiths Fish Bible) і «Куховарська книга ринку Біллінгсгейта» (Billingsgate Market Cookbook).
 
Сіджей є директором і провідним викладачем Billingsgate Seafood Training School. Школа розташована на території однойменного рибного ринку Billingsgate, який є найбільшим у Великобританії, не має аналогів в Європі, за асортиментом поступається лише знаменитому ринку Tsukiji в Токіо. CJ має досвід викладання в школах Le Cordon Bleu в Парижі і Leiths в Лондоні. Також, виступає на бранч-шоу британського каналу Channel 4, надихаючи глядачів на збільшення споживання риби і морепродуктів.
 
CJ Jackson виросла на великій фермі, де сімейні свята означали риболовлю в Шотландії. З тих пір CJ має особливу пристрасть до дикої рибі холодних морів, яку і представить на Фонтегро. Презентація буде присвячена дикої риби і морепродуктів штату Аляска, США.

 
Під керівництвом Сиджей Джексон Billingsgate Seafood Training School надає освітню місію, поширює знання для підвищення культури споживання морепродуктів у світі, а також навчає приготування морепродуктів простими і корисними способами. Студенти в школі мають в своєму розпорядженні сучасне обладнання, їх навчають найпрогресивніші вчителя в індустрії морепродуктів.
 
Billingsgate Seafood Training School розташована на першому поверсі ринку Billingsgate, який є найбільшим в Великобританії рибним ринком. Billingsgate розташований в самому серці лондонських доків. Ринок пропонує величезну різноманітність високоякісних морепродуктів, і, ймовірно, поступається тільки знаменитому ринку Tsukiji в Токіо. Це означає, що в країні немає кращого місця для Seafood Training School.
 
Пані Сиджей Джексон відвідає Україну 16-17 квітня 2018 року, щоб розповісти про фуд-тренди в індустрії морепродуктів, а також, щоб провести тренінг в рамках «Міжнародного конгресу шеф-кухарів Fontegro» в Києві. У Пані Сиджей Джексон є бажання поділитися з українськими глядачами своїми рецептами приготування страв з риби і можливо навіть провести майстер-клас з приготування риби в прямому ефірі, також розповісти більше про високоякісних морепродуктах, фудтрендах в індустрії морепродуктів, а також про корисні властивості риби.
 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин