Риба та морепродукти на оптовому ринку "Шувар" у місті Львів

понеділок, 07 травня 2018, 19:27
4238
«Шувар» - перший в Україні та наймасштабніший в Західному регіоні оптовий ринок сільськогосподарської продукції.
 
Шувар - це українська компанія, яка покликана з часом створити цивілізований ринок свіжої сільськогосподарської продукції. Ми робимо багатими сільгоспвиробників, а кінцеві споживачі отримують якісну, безпечну, доступну за ціною сільськогосподарську продукцію. На території ринку зосереджена найбільша кількість професійних операторів таких товарних груп: фрукти і овочі, м'ясо і м'ясопродукти, риба і морепродукти, молочна продукція, квіти і супутні товари.
 
На сьогоднішній день площа ринку становить 20 га, на ній розташовані три термінали загальною площею понад 41 тис. кв.м, павільйон - 8,5 тис. кв.м, квітковий ринок - 40 магазинів, майданчик на 650 торгових місць для продажу з автомобіля, нестаціонарні об'єкти для торгівлі чисельністю понад 300 магазинів, офісно-сервісний центр, парковка на 1500 машин і інші об'єкти. Щорічно через ринок реалізується продукція обсягом 500 тис. тонн.
 
Термінал "Риба і морепродукти" - це острів смаку і різноманітність охолодженої і замороженої морської і прісноводної риби, молюсків, морепродуктів і делікатесів, який здивує будь-якого гурмана. Справжня родзинка - це середземноморська риба, ікра, устриці та інша делікатесна продукція.
 
Термінал "Риба і морепродукти" загальною площею 4800 кв.м почав роботу в 2011 році. Сьогодні на терміналі працює 33 оператора, де представлено понад 500 найменувань продукції (оселедець, скумбрія, хек, салака, лосось, кілька, минтай, мойва, сардини, нототенія). Більше 500 кв.м. налічують холодильні камери для зберігання продукції. 
 
Асортимент% (у 2017 році): свіжоморожена риба та морепродукти 40%, жива і охолоджена 10%, пресерви 30%, готову продукцію 2%.
 
Якщо Вам необхідно купити свіжу, охолоджену чи заморожену рибу і морепродукти у Львові, чекаємо Вас на Шуварі!

79031, м.Львів, вул. Хуторівка 4б

https://shuvar.com/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин