Знайомство з рибним магазином Fish in House

четвер, 14 червня 2018, 12:28
1421
Команда Fish in House це єдиний механізм, що працює злагоджено. Кожен вніс свою лепту, кожен виконує покладену на нього функцію і відповідально ставиться до справи. Погодьтеся, цікаво дізнатись погляд з різних сторін на «внутрішню кухню» компанії. Почнемо, мабуть, з директора Fish in House Віктора Лучинського і розповімо Вам, про що ми говорили за затишними столиками рідного закладу.
 
Віктор, поділіться з нами, з чого все починалося?
Історія вже багато разів розказана і переказана, тому коротко: хобі, сімейне захоплення, яке пізніше переросло в бізнес. Ми з братом і батьком займались ловом і постачанням риби на місцеві ринки, попит на якісний продукт виявився значним, тому і було прийнято рішення організувати точку збуту в зручному для всіх районі міста, розширити асортимент і домогтися ідеальної якості та сервісу.
Вагому роль в становленні бізнесу зіграла моя дружина Ірина, вона взяла частину обов'язків на себе: закупівлі, переговори з постачальниками, ведення бухгалтерського обліку, дегустацій, вона бере участь в прийнятті управлінських рішень. Навіть функцію ревізора виконує
контролює викладку на вітрині, зовнішній вигляд продукції, продавців. Загалом, сімейний бізнес  це все-таки зручно, ти повністю довіряєш своїм партнерам, а вони  тобі.

 
То який же асортимент зараз пропонує Fish in House?
У нас кілька напрямків діяльності, за кожним видом продукції своя історія. Так, наприклад, закупівлею та постачанням річкової риби продовжують займатись брат і батько. Вилов йде в річці Дніпро, район гирла Ворскли.
З морською рибою було трохи складніше, ми ретельно відбирали постачальників, залишилися лише ті, хто трепетно ​​ставиться до якості продукції. Були випадки, коли ми відправляли назад партії товару і припиняли роботу з компанією. Так і з замороженою продукцією. Могли повертати заморозку одному і тому ж постачальнику кілька разів поспіль, вони, скриплячи зубами, забирали, погрожуючи, що це було в останній раз, реалізовуйте то, що привозимо. А навіщо нам звалювати на себе тягар неякісного продукту? Тому ми припиняли роботу з такими «партнерами».
 
«Заморською» рибкою торгуєте?
Так, ось не так давно отримали хорошу партію Сібаса і Дорадо, які вирощують в Туреччині. За співвідношенням ціна-якість
це кращі виробники. Є непогані постачальники і в Хорватії, Франції, Італії. Вони дорожчі, але за якістю не завжди кращі. А цей критерій у нас завжди на першому місці. Наприклад, на літній період ми відмовляємось від продукції з Шрі-Ланки, Індонезії, так як через спеку та менталітет місцевих жителів, які на самоплив пускають процес зберігання і поставки, продукт приїжджає красивий, але за смаковими якостями  огидний.
Таке ж буває і з річковою рибою. Ці та багато інших чинників відбились на культурі споживання риби в цілому. Покупець, "обпалившись" один-другий раз, просто відмовляється від цієї продукції. Невтішна статистика показує, що близько 30% річкової риби в літню пору вже з води виловлюється неналежної якості.
 
 
Якими секретами по визначенню якості та свіжості риби з нами поділитеся?
Показник свіжості для риби
 «пурпурне світіння», свіже м'ясо наче фосфор. До речі, рибу перед обробленням слід охолодити, дати їй дозріти, щоб уникнути почервоніння в м'ясі.
 
Як у Вас виникла ідея відкрити ресторан відразу в магазині?
Дуже багато гостей Fish in House просили, щоб ми почали процес готування в магазині, так як у кожного вдома ремонт, а запах приготованої (особливо смаженої) риби довго залишається в приміщенні. Другим поштовхом стали часті питання що можна приготувати з риби? Але в той час, крім банального, посмажити, зварити, запекти або зафарширувати, ми нічого відповісти не могли. Тому і стали вивчати світові тренди, особливості приготування і поєднання. Ще однією причиною послугувала освіта  я і Андрій (співвласник кухні Fish in House) навчались на інженера-технолога громадського харчування. Вже дуже хотілось знання кудись застосувати.
 
 
Складно було зібрати свою команду?
По крупинках збирали, можна сказати. Кожен приходив на певній стадії розвитку. Першою, кого ми з Іриною запросили, була Тетяна (керуюча магазином), вона стояла біля самих витоків. Тетяна горить своєю справою, її складно змусити взяти вихідний, тому майже кожен день Ви можете побачити її в магазині.
Зі збільшенням завдань, обсягів робіт команду магазину поповнили Микола, Марина, Влад, Юля і Карина. Всі вони і зараз продовжують працювати в Fish in House, що для нас важливо.
Коли створювалася кухня, великий вплив і свій неповторний внесок вніс Євген Вовк, який і на той час, і зараз є шеф-кухарем і бренд-шефом кількох закладів. Він проектував і кухню, і магазин, ділився досвідом, вибудовував правильно процеси і умови для підтримання якості стандартізаціі. Потом ми з Іриною запросили Андрія, він є співвласником кухні і невичерпним генератором ідей. Я думаю, він пізніше більш детально розповість про свої хлопців і про неповторні страви Fish in House.
 
Що зараз для вас Fish in House?
Для нас це дітище, це як дитина, якого потрібно виховувати, розвивати, заохочувати. Якщо ти любиш свою справу 
 воно приносить плоди. Це стосується всього, не тільки бізнесу. Зараз після поновлення (ремонту) ми звикаємо до обладнання, вигострюємо дії. Наприклад, рибу морську і річкову завжди обробляли на одному столі, а зараз їх стало 5, що дає можливість розмежовувати всі процеси. Ми прагнемо до досконалості кожен день, з кожним новим гостем. Ми уважно прислухаємося до порад і побажань, адже репутація Fish in House варта нам найдорожчого.
 
 
Адреса Fish in House: м Дніпро, вул. Дмитра Донського, 2а
 
 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин