Відбулась зустріч між Держпродспоживслужбою та Асоціацією

середа, 09 грудня 2020, 18:53
454
4 грудня 2020 року відбулась зустріч між Держпродспоживслужбою та представниками Асоціації «Українських імпортерів риби та морепродуктів». 
 
У заході взяли участь Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та заступниця Голови Ольга Шевченко.
 
Під час зустрічі обговорювались результати місії Європейського союзу щодо оцінки системи державного контролю за виробництвом риби та рибної продукції, яка експортується до ЄС.  
 
«За результатами цієї місії, Європейським союзом було зроблено запит на ряд додаткових гарантій з боку Держпродспоживслужби, які неухильно мають і будуть дотримуватись при експорті продукції в ЄС», - зазначила Владислава Магалецька.
 
Крім того, проговорили також механізми врегулювання імпорту з інших країн у зв’язку зі змінами українського законодавства у 2019 році. 
 
Зокрема, обговорювалися перемовини, які на сьогоднішній день тривають з Китаєм, Чилі та Південною Кореєю щодо імпорту риби з цих країн відповідно до нових погоджених форм сертифікатів.
 
Також було обговорено загальні питання імпорту, експорту та виробництва у цілому.
 
На завершення, сторони домовились про посилення співпраці між Держпродспоживслужбою, Асоціацією та Держрибагенством, та всіляку підтримку бізнесу у питаннях імпорту та експорту в рамках міжнародної торгівлі.
 
«Я хочу запевнити, що з нашого боку, ми цілком і повністю будемо підтримувати українській бізнес та сприяти його розвитку на міжнародних ринках», - підкреслила Голова Держпродспоживслужби.
 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин