Найбільша рибна компанія України відкрила заклад FISH & CHIPS в самому центрі Києва

четвер, 24 червня 2021, 17:28
1565
Свіжі морепродукти за доступною ціною!
 
Найбільший в країні імпортер і виробник риби та морепродуктів під ТМ Veladis, компанія Klion group, прийняла рішення стати ще ближче до споживача через мережу власних кафе fast casual формату FISH & CHIPS Кльове місце!
 
До вже відкритих закладів в Запоріжжі і Дніпрі, в травні 2021 року додався заклад в самому серці Києва на Хрещатику. Тепер у киян і гостей столиці з'явилась можливість насолоджуватися стравами з риби та морепродуктів за доступними цінами. У планах відкриття закладів мережі в кожному обласному центрі країни!
 
Мета компанії  розвиток культури споживання риби і морепродуктів через мережу власних кафе. На цей час не існує аналогів закладів з такою ціною і такою якістю страв.
Гості FISH & CHIPS можуть бути впевнені в якості та свіжості риби і морепродуктів, тому що вони поставляються з перших рук від рибалок з усього світу найбільшим в Україні імпортером.
 
 
Сировина для закладів виробляється на власному рибопереробному заводі, який побудовано у відповідності до європейських стандартів і оснащено сучасним обладнанням. Також на підприємстві впроваджена система HACCP (Система якості управління безпечністю харчових продуктів).
 
 
Всім завжди було відомо, що для сили, здоров'я і краси потрібно вживати рибу і морепродукти це корисні і дієтичні продукти. Ми пригостимо Вас такою рибою, яка змусить Вас переглянути весь свій раціон, поставивши рибні страви на перше місце у сімейному меню. Будь-який заклад FISH & CHIPS це кльове місце! Порції великі, а страви світові! Рецепти наших страв розроблені на основі найпопулярніших страв з риби і морепродуктів різних країн світу.
 
Фішкою FISH & CHIPS є відкрита кухня. Кожен гість має можливість спостерігати як готується його страва, з яких морепродуктів, як часто кухарі прибирають поверхні перед, під час та після приготування, як дезінфікують руки і змінюють рукавички. БЕЗПЕКА гостя понад усе! Всі страви готуються безпосередньо з «під ножа» після отримання замовлення. Час очікування замовлення в середньому до 10 хв.
 
Ми даємо можливість людині з будь-яким достатком насолоджуватися стравами ресторанної якості та подачею за мінімальну ціну!!! Всі страви FISH & CHIPS смачні, корисні і ситні! Незважаючи на те, що в FISH & CHIPS все готується швидко заклади ідеально чисті! З рибою так і має бути!
 
 
Приходьте, буде смачно і весело!
 
 
До зустрічі в FISH & CHIPS Кльове місце!
 
Адреса: м. Київ, Хрещатик, 24
 
Чекаємо Вас з 10:00 до 24:00 щодня
 
@fishnchips.kyiv
 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин