Журнал "KievCheck-IN" про Асоціацію "Українських імпортерів риби та морепродуктів"

вівторок, 17 жовтня 2017, 21:07
830

Асоціація "Українських імпортерів риби і морепродуктів" (UIFSA) була заснована в грудні 2011 року для захисту прав та інтересів компаній, що імпортують рибу і морепродукти, а також для розвитку рибної галузі України. В даний час це єдина неурядова і некомерційна організація, що захищає інтереси імпортерів рибної продукції в Україні. В процесі своєї роботи Асоціація взаємодіє з державними органами і установами, іншими об'єднаннями, організаціями та підприємствами як в Україні так і за кордоном. Учасники Асоціації: координують просування правил чесної і прозорої конкуренції, забезпечуючи рівні умови для всіх учасників ринку; забезпечують формування цивілізованого і прозорого ринку риби і морепродуктів, протидіють ухилення від сплати митних платежів.

"Ми пропонуємо об'єднуватися на базі нашої Асоціації представникам рибної галузі з метою її розвитку, обміну досвідом, захисту та лобіювання спільних інтересів, і, що найголовніше, популяризації серед населення регулярного (2-3 рази на тиждень) споживання риби і морепродуктів, а також розвитку культури споживання рибної продукції", - говорить Генеральний директор Асоціації, Загуменний Дмитро.

Асоціація вітає нових учасників, які діють відповідно до справедливих і правових стандартів ведення бізнесу. Всі учасники мають можливість скористатися досягненнями і контактами Асоціації, отримати аналітичну підтримку в галузі, а також публікувати інформацію про свої компанії і продуктах на веб-сайті та на сторінці Асоціації в Facebook. Приєднуйтесь!


Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин