У Канаді будуть перевозити морепродукти дронами

вівторок, 19 грудня 2017, 18:16
1010

Один з китайських гігантів онлайн-торгівлі - JD.com - збирається використовувати в Канаді флотилію дронів для поліпшення поставок морепродуктів. Це дозволить наростити їх продажу кінцевим споживачам в КНР.

За допомогою безпілотників компанія збирається доставляти лобстери, креветки і молюски з переробних підприємств на східному узбережжі Канади до аеропортів - звідти вантаж відправлятиметься о Китай. Тут також планується використовувати мережу безпілотних апаратів для скорочення транспортних витрат на 50-70%, повідомляє канадське видання The Globe And Mail.

Для реалізації задуманого Генеральний директор компанії Річард Лю зустрівся в Пекіні з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, так як саме від канадського уряду багато в чому залежить, чи отримає китайська компанія дозвіл. Перед ліцензуванням і експлуатацією мережі безпілотної доставки морепродуктів, компанії належить протестувати свої апарати при низьких температурах. Однак Річард Лю вважає, що запуск мережі може відбутися протягом року.

Дрони, які розробила компанія, здатні перевозити до 50 кг продукту. Однак зараз передбачається створити безпілотник, який може за раз доставити тонну вантажу на відстань в 500 км. Однак таких апаратів необхідно будувати майданчики для зльотів і посадок, в той час як звичайні дрони використовуються без них.

В даний час в Канаді досить висока вартість доставки вантажів і мало аеропортів, що пов'язують країну з КНР. Зазвичай канадські морепродукти перевозяться з Галіфакса в Торонто, звідки доставляються в Шанхай, Пекін або Гуанчжоу.

Передбачається використовувати безпілотники і для поставок інших канадських товарів, зокрема лохини. У наступному році JD намір виручати від продажу канадської продукції 500 млн доларів (з яких половина припаде на морепродукти). Китайська компанія настільки зацікавлена ​​в поставках морепродуктів з Канади, що навіть планує інвестувати в модернізацію рибальського флоту і переробних підприємств.


Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин