Таїланд посилив законодавство в галузі рибальства на вимогу ЄС

пʼятниця, 05 січня 2018, 14:07
957

Королівство Таїланд посилило законодавство в галузі рибальства на вимогу ЄС. Євросоюз пригрозив ввести ембарго на тайські улови, стверджуючи, що країна, зокрема, недостатньо контролює свій промисел.

За підсумками інспекції в квітні минулого року уряд відмовив у видачі ліцензій майже 1900 судам. Координаційний комітет, що займається розробкою національної політики в галузі рибальства, погодив рішення про покупку стали марними рибальських траулерів. Про це розповів офіційний представник міністерства оборони Таїланду полковник Конгчіп Тантраваніч.

В основі нової політики країни в галузі рибальства лежить принцип максимально стійкого промислу, покликаний вирішити проблему з переловили. Цією стійкості влади домагаються скороченням числа рибальських суден і днів промислу (з 300 до 210), пише Bangkok Post.

Тайська рибальська асоціація, що представляє інтереси власників великих траулерів, подала уряду петицію з вимогою допомогти постраждалим від нововведень рибалкам. Зокрема, вони попросили влади викупити у підприємств суду для відшкодування збитків. За інформацією зарубіжного видання, галузеве об'єднання, до якого входить близько 57 організацій в прибережних провінціях, пригрозило влаштувати марш до Будинку уряду.

Тим часом координаційний комітет погодив створення спеціального фонду для допомоги нужденним рибалкам. В якості першого кроку в фонд планується направити 130 млн бат з коштів від продажу ліцензій на промисел. Ще 650 млн бат буде отримано в якості пільгового кредиту від Банку Таїланду. Влада країни розраховує, що таке вирішення питання стане своєрідним новорічним подарунком рибалкам.


Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин