Найбільша в світі рибна виставка Seafood Expo Global

вівторок, 03 квітня 2018, 09:53
1722
Щорічно в кінці квітня Брюссель стає головним центром світової рибної промисловості. Причина проста. Щороку вже протягом декількох десятиліть тут проходить найбільша в світі рибна виставка Seafood Expo Global.
 
Виставка об'єднує два напрямки:
Seafood Expo Global - представляє сегмент споживчого ринку свіжої риби, морепродуктів, консервів і замороженої риби.
Seafood Processing Global - обладнання, технології та послуги з переробки риби та морепродуктів для професіоналів.
 
Щорічно виставку відвідують майже 30 000 фахівців рибної галузі з 150 країн світу. Виставка Seafood Expo Global займає більше 36 000 квадратних метрів, займаючи понад 10 павільйонів виставкового комплексу Brussels Expo, де представлені понад 1600 компаній з 80 країн світу. Більшість серйозних гравців представлені національними стендами тієї чи іншої країни.
 
Хто в основному відвідує виставку Seafood Expo Global?
Учасниками виставки є власники і власники компаній, менеджери із закупівель, менеджери категорій, покупці private label, а також покупці обладнання та упаковки для роздрібної торгівлі, громадського харчування та інші бізнес-категорії, такі як: авіакомпанії, бари, клуби, ресторани, круїзні лінії , дистриб'ютори, супермаркети, лікарні, готелі, імпортери, експортери, виробники обладнання, рибодобувні і рибопереробні організації.
 
На виставці Seafood Expo Global професіонали індустрії можуть порівняти новинки, представлені провідними фірмами, придбати різні товари для обробки морепродуктів їх зберігання, познайомитися з новими технологіями транспортування, контролю за якістю та іншими послугами.
 
Участь у такій галузевій виставці дає можливість знайти клієнтів, вийти на нові ринки збуту, укріпити вже існуючі відносини з партнерами по бізнесу і відкрити нові можливості в рибній галузі. Крім того, під час проведення виставки проводиться галузева конференція, на якій обговорюються найцікавіші та сучасні теми з областей рітейлу, ресторанного бізнесу, безпеки харчових продуктів і обробки морепродуктів.
 
Як проїхати?
До центру Atomium і виставкового комплексу Brussels Expo найкраще добиратися на метро.
Від ж / д вокзалу Brussels-South треба їхати по лінії 2, до станції Simonis, потім - пересадка на лінію 1А. Виходити на станції Heysel. Дорога займе за часом хвилин 25.
Від центрального вокзалу Brussels Central Station можна проїхати на метро Heysel.
На автомобілі їхати до Виставкового центру треба по кільцевій автостраді Ring R0 до Zaventem - Namur, з'їзд 7А, орієнтуватися на яскраві покажчики «Expo» та «Seafood».
 
Крім того, протягом року проходять ще 2 великі рибні виставки в рамках Seafood Expo:
- на початку березня проходить Seafood Expo North America в Бостоні (США).
- на початку вересня проходить Seafood Expo Asia в Гонконзі (Китай).

 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин