Готовий тур в Брюссель на рибну виставку

понеділок, 18 березня 2019, 18:37
1124
Щорічно в кінці квітня Брюссель стає головним центром світової рибної промисловості. Причина проста. Щороку вже протягом декількох десятиліть тут проходить найбільша в світі рибна виставка Seafood Expo Global.
 
ГОТОВЕ РІШЕННЯ
 
Контактний телефон: +380 97 16 037 16
e-mail: smolyak@expo-service.com.ua 
 
Виставка об'єднує два напрямки:
Seafood Expo Global - представляє сегмент споживчого ринку свіжої риби, морепродуктів, консервів і замороженої риби.
Seafood Processing Global - обладнання, технології та послуги з переробки риби та морепродуктів для професіоналів.
 
Щорічно виставку відвідують майже 30 000 фахівців рибної галузі з 150 країн світу. Виставка Seafood Expo Global займає більше 36 000 квадратних метрів, займаючи понад 10 павільйонів виставкового комплексу Brussels Expo, де представлені понад 1600 компаній з 80 країн світу. Більшість серйозних гравців представлені національними стендами тієї чи іншої країни.
 
Хто в основному відвідує виставку Seafood Expo Global?
Учасниками виставки є власники і власники компаній, менеджери із закупівель, менеджери категорій, покупці private label, а також покупці обладнання та упаковки для роздрібної торгівлі, громадського харчування та інші бізнес-категорії, такі як: авіакомпанії, бари, клуби, ресторани, круїзні лінії , дистриб'ютори, супермаркети, лікарні, готелі, імпортери, експортери, виробники обладнання, рибодобувні і рибопереробні організації.
 
На виставці Seafood Expo Global професіонали індустрії можуть порівняти новинки, представлені провідними фірмами, придбати різні товари для обробки морепродуктів їх зберігання, познайомитися з новими технологіями транспортування, контролю за якістю та іншими послугами.
 
Участь у такій галузевій виставці дає можливість знайти клієнтів, вийти на нові ринки збуту, укріпити вже існуючі відносини з партнерами по бізнесу і відкрити нові можливості в рибній галузі. Крім того, під час проведення виставки проводиться галузева конференція, на якій обговорюються найцікавіші та сучасні теми з областей рітейлу, ресторанного бізнесу, безпеки харчових продуктів і обробки морепродуктів.

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин