Унікальна баржа для риборозведення вагою понад 700 тонн

понеділок, 30 вересня 2019, 19:38
972
Дочірня компанія BLRT Grupp - Marketex Marine - побудує для свого багаторічного партнера, світового лідера - норвезької фірми AKVA Group ASA, унікальну баржу для риборозведення вагою понад 700 тонн.
 
Баржа для риборозведення довжиною 64 метри, шириною 13 метрів і вантажопідйомністю 800 метричних тонн матиме абсолютно нову, відмінну від попередніх систему подачі корму.
 
 
«На стандартних баржах корм подається на поверхню води. На недобудованій баржі корм буде надходити в садки безпосередньо під водою. Дана технологія є унікальною і на даний момент засекречена. Крім того, на баржі збережеться можливість і надводного годування риби - замовник зможе вибирати, якою системою в даний момент користуватися для більш ефективного годування риби», - пояснює голова правління Marketex Marine Дмитро Горностаєв.
 
Будівництво баржі за принципом «під ключ» вже почалося - закладені перші чотири блоки. На баржі можуть працювати 4-6 чоловік, які будуть забезпечені всім необхідним, включаючи невеликий спортзал.
 
Баржа буде встановлена ​​в офшорній зоні, тому буде оснащена системою захисту від качки. Підвищений клас міцності дозволить їй витримувати хвилі висотою до 7,5 метрів. Баржа буде передана замовнику влітку 2020 року.
 
За останні 15 років компанією Marketex Marine для індустрії риборозведення було побудовано більше 350 барж, які успішно працюють по всьому світу: від Японії до Чилі і від Норвегії до Греції. Для ринків малого суднобудування і риборозведення Marketex Marine пропонує рішення «під ключ» - від проектування баржі до передачі готового виробу клієнту. Компанія є лідером з будівництва барж для риборозведення зі сталі.
 

Підпишіться

для того, щоб бути в курсі новин